ERL20200K00FKEB500
MFR.Part #
ERL20200K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3562155
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors