ERL201M8200FKEK500
MFR.Part #
ERL201M8200FKEK500
JLCPCB Part #
C3519541
Description
-65℃~+175℃ 1.82MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors