ERL201K6200FKEA500
MFR.Part #
ERL201K6200FKEA500
JLCPCB Part #
C3385012
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors