ERL201K5400FKEA500
MFR.Part #
ERL201K5400FKEA500
JLCPCB Part #
C3473011
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors