ERL201K1800FKEB500
MFR.Part #
ERL201K1800FKEB500
JLCPCB Part #
C3412100
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors