ERL2016K200FKEB500
MFR.Part #
ERL2016K200FKEB500
JLCPCB Part #
C3439808
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors