ERL0795K300FKEK500
MFR.Part #
ERL0795K300FKEK500
JLCPCB Part #
C3412554
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors