ERL0793K100FKEB500
MFR.Part #
ERL0793K100FKEB500
JLCPCB Part #
C3519715
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors