ERL0782K500FKEA500
MFR.Part #
ERL0782K500FKEA500
JLCPCB Part #
C3554349
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors