ERL077R8700FKEK500
MFR.Part #
ERL077R8700FKEK500
JLCPCB Part #
C3491533
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors