ERL077R1500FKEK500
MFR.Part #
ERL077R1500FKEK500
JLCPCB Part #
C3402455
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors