ERL0771R500FKEB500
MFR.Part #
ERL0771R500FKEB500
JLCPCB Part #
C3567274
Description
-65℃~+175℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors