ERL0769K800FKEK500
MFR.Part #
ERL0769K800FKEK500
JLCPCB Part #
C3458202
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors