ERL0759R000FKEB500
MFR.Part #
ERL0759R000FKEB500
JLCPCB Part #
C3363938
Description
-65℃~+175℃ 250mW 59Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors