ERL07560R00GKEA500
MFR.Part #
ERL07560R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3411274
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors