ERL0754R900FKEK500
MFR.Part #
ERL0754R900FKEK500
JLCPCB Part #
C3388154
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors