ERL0752R300FKEK500
MFR.Part #
ERL0752R300FKEK500
JLCPCB Part #
C3356382
Description
-65℃~+175℃ 250mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors