ERL074M5300FKEK500
MFR.Part #
ERL074M5300FKEK500
JLCPCB Part #
C3468564
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors