ERL074K7000FKEK500
MFR.Part #
ERL074K7000FKEK500
JLCPCB Part #
C3481223
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors