ERL07487K00FKEA500
MFR.Part #
ERL07487K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3496817
Description
-65℃~+175℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors