ERL07475K00FKEB500
MFR.Part #
ERL07475K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3395285
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors