ERL0741R200FKEB500
MFR.Part #
ERL0741R200FKEB500
JLCPCB Part #
C3392203
Description
-65℃~+175℃ 250mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors