ERL073M6500FKEK500
MFR.Part #
ERL073M6500FKEK500
JLCPCB Part #
C3374380
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors