ERL073K8300FKEB500
MFR.Part #
ERL073K8300FKEB500
JLCPCB Part #
C3426225
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors