ERL073K2400FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL073K2400FKEB500
JLCPCB Part #
C3555469
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors