ERL0739K200FKEA500
MFR.Part #
ERL0739K200FKEA500
JLCPCB Part #
C3556411
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors