ERL0737K400FKEB500
MFR.Part #
ERL0737K400FKEB500
JLCPCB Part #
C3491955
Description
-65℃~+175℃ 250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors