ERL0735K700FKEK500
MFR.Part #
ERL0735K700FKEK500
JLCPCB Part #
C3362482
Description
-65℃~+175℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors