ERL0734R000FKEA500
MFR.Part #
ERL0734R000FKEA500
JLCPCB Part #
C3550702
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors