ERL07301R00FKEK500
MFR.Part #
ERL07301R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3439585
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors