ERL072M9400FKEB500
MFR.Part #
ERL072M9400FKEB500
JLCPCB Part #
C3486238
Description
-65℃~+175℃ 2.94MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors