ERL072K6700FKEK500
MFR.Part #
ERL072K6700FKEK500
JLCPCB Part #
C3545420
Description
-65℃~+175℃ 2.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors