ERL0729R400FKEK500
MFR.Part #
ERL0729R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3426131
Description
-65℃~+175℃ 250mW 29.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors