ERL0728R700FKEB500
MFR.Part #
ERL0728R700FKEB500
JLCPCB Part #
C3557222
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors