ERL0726R100FKEK500
MFR.Part #
ERL0726R100FKEK500
JLCPCB Part #
C3483609
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors