ERL0724K300FKEB500
MFR.Part #
ERL0724K300FKEB500
JLCPCB Part #
C3448817
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors