ERL071R4700FKEK500
MFR.Part #
ERL071R4700FKEK500
JLCPCB Part #
C3354013
Description
-65℃~+175℃ 1.47Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors