ERL071K6200FKEB500
MFR.Part #
ERL071K6200FKEB500
JLCPCB Part #
C3532844
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors