ERL0718R700FKEB500
MFR.Part #
ERL0718R700FKEB500
JLCPCB Part #
C3510328
Description
-65℃~+175℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors