ERL07187K00FKEK500
MFR.Part #
ERL07187K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3420406
Description
-65℃~+175℃ 187kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors