ERL0715M000GNBF100
MFR.Part #
ERL0715M000GNBF100
JLCPCB Part #
C3517750
Description
-65℃~+175℃ 15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors