ERL0715K800FKEB500
MFR.Part #
ERL0715K800FKEB500
JLCPCB Part #
C3543785
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors