ERL0715K400FKEK500
MFR.Part #
ERL0715K400FKEK500
JLCPCB Part #
C3411963
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors