ERL0713R000FKEK500
MFR.Part #
ERL0713R000FKEK500
JLCPCB Part #
C3464137
Description
-65℃~+175℃ 13Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors