ERL0710K700FKEK500
MFR.Part #
ERL0710K700FKEK500
JLCPCB Part #
C3359528
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors