ERL0591R000GKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0591R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3506109
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 91Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors