ERL058R0600FKEB500
MFR.Part #
ERL058R0600FKEB500
JLCPCB Part #
C3418832
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors