ERL05806K00FKEB500
MFR.Part #
ERL05806K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3537019
Description
-65℃~+175℃ 125mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors