ERL057K5000FKEB500
MFR.Part #
ERL057K5000FKEB500
JLCPCB Part #
C3410855
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors