ERL05715R00FKEB500
MFR.Part #
ERL05715R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3394813
Description
-65℃~+175℃ 125mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors